Menu

Obchodní podmínky

Jsou písemnou součástí každé uzavřené smlouvy.

1. Adresy, kontakt
Provozovatelem tohoto internetového obchodu je obchodní firma JM4 Trade s.r.o., která zde působí jako prodejce veškerého nabízeného zboží, zajišťuje jeho prodej, záruční servis a náhradní díly. Pozáruční servis zajišťuje výrobce/dovozce dle záručního listu. Naše adresa: JM4 Trade s.r.o. Dvořákova 6, 789 01 Zábřeh, zápis v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 22117, tel 583 450 084, fax 583 450 086, e-mail: Astra@AstraNet.cz, IČ 25854364, DIČ CZ25854364, jsme plátci DPH.

2. Způsob platby
Platbu za zboží vyžadujeme předem (bankovním převodem na číslo účtu u ČSOB: 164542914/0300) nebo platbu v hotovosti při předání objednaného zboží (dobírkou). Při platbě v hotovosti předáváte peníze (kupní cenu) přepravci-řidiči, ten Vám naopak předá stvrzenku o zaplacení. Prodej na splátky možný není.

3. Doprava
Dodání probíhá na adresu a číslo popisné, udané zákazníkem. Zboží rozvážíme prostřednictvím rozvážkové služby, která používá automobily velikosti AVIA s jedním řidičem. Není povinností řidiče stěhovat zásilky do bytů, pokud se obě strany nedohodnou jinak. Zboží, které Vám bude dodáno ve viditelně poškozeném obalu zásadně nepřebírejte a vraťte jej přepravci a do přepravního listu vyznačte důvod nepřevzetí - "poškozená zásilka". My obratem zařídíme dodání náhradního bezvadného zboží, samozřejmě zdarma. Upozorňujeme Vás, že momentem převzetí zboží (tj. podpisem přepravního listu) na sebe přebíráte riziko za poškození zboží při přepravě a nebude tedy možno následně z tohoto důvodu zboží reklamovat. Proto prosím před převzetím velmi důkladně zkontrolujte úplnost a celistvost přepravního obalu, pak teprve zboží přeberte. V případě nepřevzetí zboží z důvodu poškození při přepravě Vám nebudou účtovány žádné dodatečné náklady. Dále nejpozději do 24 hodin po převzetí zásilky tuto rozbalte a proveďte kontrolu zásilky po rozbalení. V případě poškození pod obalem nás ihned kontaktujte a my zajistíme nápravu. Po této době již není možné reklamaci poškozené zásilky uznat. Vady funkčnosti jsou řešeny v souladu se záručním listem.

4. Dopravné

1. Zboží do ceny 5.000,- Kč (kromě zahradních krbů a dopravy na Slovensko)

  • Zboží o hmotnosti do 5 kg: 100,- Kč včetně DPH
  • Zboží o hmotnosti 5 až 49 kg: 200,- Kč včetně DPH
  • Zboží o hmotnosti 50 kg a více: 450,- Kč včetně DPH

2. Zboží nad 5.000,- Kč: zdarma (kromě zahradních krbů a dopravy na Slovensko)
3. Zahradní krby betonové: 750,- Kč včetně DPH
4. Doprava na Slovensko: cena bude stanovená dodatočně v návrhu kúpnej zmluvy.(Cena bude stanovená dodatečně v návrhu kupní smlouvy. Předem můžete cenu zjistit u jednotlivých výrobků, kde jsou podrobné informace o dodání na Slovensko.)

5. Dodací lhůta
V kupní smlouvě bude určeno datum expedice zboží, doručení pak proběhne do 5ti pracovních dní od datumu expedice. Dodací lhůta neběží o víkendech a o svátcích. Standardně se doručuje v pracovních dnech od 8:00 do 16:00 hodin.

6. Reklamační řád
Kupující je v případě reklamace povinen o tom písemně (e-mailem) informovat prodávajícího. V takovém oznámení prosím co nejpodrobněji popište důvod reklamace. My vás pak do tří pracovních dnů budeme informovat o dalším postupu ve vyřizování reklamace. V ostatním se reklamace řídí platnými zákony, zejména pak Zákonem na ochranu spotřebitele.

7. Doklady a záruční listy
Záruční doba je 2 roky, pokud není záručním listem stanoveno jinak. Záruční list bývá součástí dodaného zboží. Pokud není, je lhůta daná daňovým dokladem nebo je zákonná. Dodávka je doručována na doklad „PŘEPRAVNÍ LIST“. Na něm je potvrzeno i přijetí případné dobírky řidičem. Na zboží Vám cca do 14 ti dnů zašleme daňový doklad, který obsahuje i formulaci o potvrzení záručního listu. V případě platby převodem na zálohovou fakturu vystavujeme daňový doklad na platbu, který v případě, že se jedná o dodávku ve stejném měsíci zasíláme spolu s vyúčtovaní fakturou. Pokud se měsíce liší, zasíláme doklad o platbě zvlášť.

8. Ochrana osobních údajů, GDPR

Ve věci ochrany a zpracování osobních údajů se řídíme těmito zásadami.

9. Odstoupení od smlouvy

Kupující je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy do 14ti dní od převzetí zboží, a to bez udání důvodu. V takovém případě je kupující povinen: (a) o tom nejprve řádným písemným způsobem informovat prodávajícího na adrese dle čl. 1. těchto Obchodních podmínek (b) poté zboží zaslat na své náklady do 14ti dnů na adresu prodávajícího nebo dle dohody. Jestliže jsou tyto podmínky splněny, pak prodávající vrátí kupní cenu kupujícímu na jeho účet do 14ti dní od zpětného převzetí zboží. Pokud již zboží není v původním stavu a je třeba jeho repase, má prodávající oprávnění požadovat náklady na uvedení do původního stavu. Od kupní smlouvy lze odstoupit po dohodě obou smluvních stran rovněž částečně (v části dodaného zboží). Jedná se například o vrácení jednoho z dodaných kouřovodů apod.

10. EET - informační oznámení

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

11. Řešení sporů

Případné spotřebitelské spory lze řešit také mimosoudní cestou. V takovém případě spotřebitel může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například Česká obchodní inspekce či spor řešit on-line prostřednictvím k tomu určené ODR platformy. Více informací o mimosoudním řešení sporů naleznete na stránkách ČOI zde.
Kontakt

Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

TOPlist