+420 604 254 986
astra@astranet.cz

Košík: 0 Ks / 0 Kč
Menu

Sestavení EGG Medium

grilování

Po zakoupení Big Green Egg Medium je velmi důležité ho správně, ale i bezpečně sestavit. Video návod Vám krok za krokem ukáže, jak to jednoduše udělat.

<< VIDEO

ZÁKLADNÍ KROKY, JAK SESTAVIT EGG.

Než začnete: otevřete balení a zkontrolujte zda obsahuje návody a všechny části Big Green Egg Medium.

Pokud jste si k vašemu M pořídili také pojízdný stojan EGG, nejprve sestavte EGG pojízdný stojan a umístěte do něj keramickou základnu, až poté pokračujte v dalších krocích. Ušetříte si velké úsilí tím, že umístíte keramickou základnu M, než budete pokračovat se zbytkem montáže (namísto toho, abyste ji nejdříve sestavili a potom ji správně umístili do stojanu)!

  • Krok 1: Začněte připevněním pantu na horní a dolní černou obruč. Použijte dodané šrouby a matice. Pak připevněte dřevěnou rukojeť k horní černé obruči. Pro tento účel jsou k dispozici šrouby a matice. Ujistěte se, že rukojeť není namontována vzhůru nohama. Zkontrolujte, zda jsou všechny šrouby a matice správně utažené.
  • Krok 2: Umístěte 4 další šrouby / matice do spodní černé obruče. Můžete je přitáhnout později, aby upevnili obruč ke keramickému podkladu.
  • Krok 3: Připojte spodní černou obruč k horní části keramické základny. Ujistěte se, že jste správně umístíli rukojeť vzhledem ke středu obruče.
montáž

 

montáž
  • Krok 4: Umístěte keramické víko s komínem a připevněte ho k horní černé obruči. Přitom dbejte na správné umístění teploměru a loga Big Green Egg na víku. Teploměr a logo musí být umístěny přímo nad rukojetí.
  • Krok 5: Dali jste vše na správné místo? Zajistěte černé obruče na obou stranách EGG pomocí dodaných (dlouhých) šroubů a matic. Zkontrolujte, zda se ostatní matice na obruči neuvolnily. V případě potřeby je opět utáhněte.
  • Krok 6: Umístěte teploměr do keramického víka EGG a připevněte jej k vnitřku víka.

 

  • Krok 7: Umístěte keramické ohniště do základny EGG. Ujistěte se, že výřez ve spodní části ohniště je ve stejné výšce jako dvířka v základně EGG. Poté vložte litinový rošt ohniště, keramický “fire ring” a rošt z nerezové oceli do EGG. Ujistěte se, že největší výřezy v keramickém ohništi jsou nahoře.
  • Krok 8: Přilepte dodané těsnění na horní část komína na keramickém víku. Poté umístěte keramickou pokličku (pokud nemáte v úmyslu použít EGG okamžitě) nebo litinový regulační komínek s dvojí funkcí (pokud chcete EGG používat ihned).
montáž

 

Váš Medium je připraven k použití! Přečtěte si více v příručce uživatele Big Green Egg..

receptyAkční nabídky
Krby a pece zahradní
Grily zahradní

Litinové nádobí Morso
Provzdušňovače trávníků
Robotické sekačky

Sekačky
Traktory
Dětský nábytek

Nábytek zahradní
Houpačky zahradní
Párty stany zahradní

Created by Netsimple
AstraNet.cz
AstraNet.sk

 

Sledování zásilky

Pokud si přejete vysledovat Vaši zásilku, prosím zadejte zde Vaše číslo objednávky.

TOPlist