Menu
 

MENU

KATALOG PRODUKTŮ

Sestavení EGG MiniMax

grilování

Po zakoupení Big Green Egg MiniMax je velmi důležité ho správně, ale i bezpečně sestavit. Video návod Vám krok za krokem ukáže, jak to jednoduše udělat.

<< VIDEO

ZÁKLADNÍ KROKY, JAK SESTAVIT EGG.

Než začnete: otevřete balení a zkontrolujte zda obsahuje návody a všechny části Big Green Egg MiniMax.

  • Krok 1: Začněte připevněním pantu na horní a dolní černou obruč. Použijte dodané šrouby a matice.
  • Krok 2: Pak připevněte dřevěnou rukojeť k horní černé obruči. Pro tento účel jsou k dispozici šrouby a matice. Ujistěte se, že rukojeť není namontována vzhůru nohama. Zkontrolujte, zda jsou všechny šrouby a matice správně utažené.
  • Krok 3: Umístěte 4 další šrouby / matice do spodní černé obruče. Můžete je přitáhnout později, aby upevnili obruč ke keramickému podkladu.
montáž

 

montáž
  • Krok 4: Umístěte keramickou základnu do nosiče EGG, který je součástí standardního příslušenství. Ujistěte se, že dvířka jsou dobře umístěna mezi dvěma nohama nosiče EGG a přímo pod textem Big Green Egg a umožňují tak snadné otevírání a zavírání. Umístěte keramické ohniště do základny EGG. Ujistěte se, že výřez ve spodní části ohniště je ve stejné výšce jako dvířka v základně EGG. Poté vložte litinový rošt ohniště, keramický “fire ring” a rošt z nerezové oceli do EGG. Ujistěte se, že největší výřezy v keramickém ohništi jsou nahoře.
  • Krok 5: Připojte spodní černou obruč k horní části keramické základny. Ujistěte se, že jste správně umístíli rukojeť vzhledem ke středu obruče.

 

  • Krok 6: Poté umístěte keramické víko s komínem a připevněte ho k horní černé obruči. Přitom dbejte na správné umístění teploměru a loga Big Green Egg na víku. Teploměr a logo musí být umístěny přímo nad rukojetí.
  • Krok 7: Dali jste vše na správné místo? Zajistěte černé obruče na obou stranách EGG pomocí dodaných (dlouhých) šroubů a matic. Zkontrolujte, zda se ostatní matice na obruči neuvolnily. V případě potřeby je opět utáhněte.
montáž

 

montáž
  • Krok 8: Utáhněte všechny matice v horní a spodní černé obruči pevně, aby se obě obruče dostatečně připevnily ke keramické základně a víku.
  • Krok 9: Umístěte teploměr do keramického víka EGG a připevněte jej k vnitřku víka.
  • Krok 10: Přilepte dodané těsnění na horní část komína na keramickém víku. Poté umístěte keramickou pokličku (pokud nemáte v úmyslu použít EGG okamžitě) nebo litinový regulační komínek s dvojí funkcí (pokud chcete EGG používat ihned).

Váš MiniMax je připraven k použití! Přečtěte si více v příručce uživatele Big Green Egg..

receptyKontakt

Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

TOPlist

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.