Menu

VERDEMAX vozík na hadici 9569

Informace o produktu

Kód zboží: vg21V009569

Záruka: 24 měsíců

Dodací lhůta: Stav zboží na skladě: 20
Dodání obvykle do 4 pracovních dní. Na přesný termín dodání se můžete informovat na e-mailu Astra@AstraNet.cz nebo telefonicky.

Výrobce: VERDEMAX

Popis

Vozík s kolečky na hadici VERDEMAX 9569 je vyrobený z velmi odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost. Kvalitní a detailně provedená povrchová úprava všech lakovaných ocelových podpěr. Cívka, vložky rámu a klika jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Všechny hadicové vozíky jsou jednotlivě baleny do jedné barevné krabice. Předností je užití velmi kvalitních materiálů.

 • Průměr hadice 1/2" má maximální návin 40 m
 • Průměr hadice 5/8" má maximální návin 35 m
 • Průměr hadice 1/2" má maximální návin 30 m
 • Snadná montáž bez použití nářadí
 • Hmotnost 1,8 kg

 • VERDEMAX italský výrobce zahradního nářadí
  Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy , tak pro profesionály v tomto odvětví.
  Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.


  BĚŽNÁ CENA: 599 Kč
  NAŠE CENA: 479 Kč
  UŠETŘÍTE: 120 Kč

  Možnosť dodania na Slovensko: NE

  ks

  VERDEMAX vozík na hadici 9569VERDEMAX vozík na hadici 9569

  Kontakt

  Tomáš Matýsek
  +420 604 254 986

  TOPlist