Menu

STARPLAST Galilee Village House GREY

Informace o produktu

Kód zboží: vg26001561_grey

Záruka: 24 měsíců

Dodací lhůta: Stav zboží na skladě: 20
Dodání obvykle do 4 pracovních dní. Na přesný termín dodání se můžete informovat na e-mailu Astra@AstraNet.cz nebo telefonicky.

Výrobce: STARPLAST

Popis

Jedná se o kouzelný plastový domeček pro děti. Vhodný do interiéru i exteriéru. Velmi oblíbený hlavně v dětských koutcích, ale i v domácnostech. Domeček je charakteristický svoji kvalitou provedení a barevností.

Jednoduchá montáž a demontáž bez nutnosti použití nářadí. Další předností je ochrana proti UV záření díky kterému barvy neblednou. Domeček je vybaven otevíracími okny, dvěřmi a poštovní schránkou. Tento model zahradního dětského domečku je dostatečně velký, aby si uvnitř hrálo více dětí najednou.

 • Rozměry balení: d.134cm x š.104cm x v.13cm
 • Rozměry výrobku: š.140cm x v.116cm x h.108cm
 • Barevná kombinace: zelená, modrá, červená, šedá a béžová
 • Balení: 1x karton
 • Hmotnost: 11,8kg
 • Vhodné pro děti od 2-6let.

 • STARPLAST izraelský výrobce
  Společnost Starplast byla založena v roce 1967 a je rodinnou Izraelskou společností s bohatými zkušenostmi a dlouholetým závazkem k používání špičkových plastů. Je držitelem spousty domácích a světových ocenění pro hodnotu, kvalitu, bezpečnost a inovaci. Starplast je světovým lídrem ve výrobě vstřikovaných plastových hraček pro venkovní použití!


  BĚŽNÁ CENA: 3 690 Kč
  NAŠE CENA: 2 890 Kč
  UŠETŘÍTE: 800 Kč

  Možnosť dodania na Slovensko: NE

  ks

  STARPLAST Galilee Village House GREYSTARPLAST Galilee Village House GREYSTARPLAST Galilee Village House GREYSTARPLAST Galilee Village House GREYSTARPLAST Galilee Village House GREY

  Kontakt

  Tomáš Matýsek
  +420 604 254 986

  TOPlist