Menu

VeGA LS7 VARIO štípač dřeva

Informace o produktu

Kód zboží: vg09LS62019

Záruka: 24 měsíců

Dodací lhůta: Stav zboží na skladě: 20
Dodání obvykle do 4 pracovních dní. Na přesný termín dodání se můžete informovat na e-mailu Astra@AstraNet.cz nebo telefonicky.

Výrobce: VeGA

Popis

Systém VARIO je mechanismus, který umožňuje obsluze pohodlně nastavit libovolné délky pracovního cyklu pístu podle délky polena. Tento speciální systém, který mají pouze štípače značky VeGA LS7 VARIO, výrazně šetří elektrickou energii a čas. Nemusíte tak čekat, až se píst po každém pracovním cyklu vrátí úplně zpět do základní polohy. Hydraulický štípač VeGA LS7 má unikátní konstrukci obouručního ovládání, která výrazným způsobem ulehčuje zejména dlouhodobou a vysilující práci a v neposlední řadě šetří motor, který Vy nemusíte každým štípnutím spustit a poté zase vypnout jako u konkurenčních jednopákových štípačů.

Parametry:

 • Motor: 2200 W, 230 V/50 Hz
 • Maximální štípací síla: 7 tun
 • Délka štípacího polena: 520 mm
 • Průměr štípacího polena: 300 mm
 • Hmotnost: 49kg
 • Součástí dodávky je stojan ke štípači VeGA LS7 VARIO v hodnotě 899 Kč, křížový klýn v hodnotě 699,- Kč a ochranný kryt.
  Štípačka je naplněna olejem.

  Pečlivě čtěte návod. Před zapnutím je nutné povolit vzduchový píst !

  BĚŽNÁ CENA: 12 490 Kč
  NAŠE CENA: 9 990 Kč
  UŠETŘÍTE: 2 500 Kč

  Doprava po ČR zdarmaMožnosť dodania na Slovensko: NE

  ks

  VeGA LS7 VARIO štípač dřeva
   

  Kontakt

  Tomáš Matýsek
  +420 604 254 986

  TOPlist

  Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.