Menu

VERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorový

Informace o produktu

Kód zboží: vg21V005998

Záruka: 24 měsíců

Dodací lhůta: Stav zboží na skladě: 20
Dodání obvykle do 4 pracovních dní. Na přesný termín dodání se můžete informovat na e-mailu Astra@AstraNet.cz nebo telefonicky.

Výrobce: VERDEMAX

Popis

Postřikovač VERDEMAX FUTURA 12 je akumulátorový postřikovač k nošení na zádech.
Verdemax nabízí široký sortiment zádových AKU postřikovačů a ručních zádových postřikovačů. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Mezi hlavní přednosti AKU zádových postřikovačů patří jejich robustnost a spolehlivost při zachování nízké hmotnosti díky Lithiové baterii.

 • Baterie Li-Ion 12V
 • Kapacita baterie: 2,5 Ah
 • Maximální provoz: 4 hodiny na 1x nabití
 • Tlak: Maximálně 2,5 Bar
 • Kapacita nádrže: 12 litrů
 • Hmotnost: 3,3 kg
 • Součást balení je nabíječka + baterie Li-Ion 12V 2,5 Ah.

 • VERDEMAX italský výrobce zahradního nářadí
  Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy , tak pro profesionály v tomto odvětví.
  Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.


  BĚŽNÁ CENA: 3 490 Kč
  NAŠE CENA: 2 790 Kč
  UŠETŘÍTE: 700 Kč

  Možnosť dodania na Slovensko: NE

  ks

  VERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorovýVERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorovýVERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorovýVERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorovýVERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorovýVERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorovýVERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorovýVERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorovýVERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorovýVERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorovýVERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorovýVERDEMAX postřikovač FUTURA 12 akumulátorový

  Kontakt

  Tomáš Matýsek
  +420 604 254 986

  TOPlist