Menu

VERDEMAX Sprchový postřikovač 9520

Informace o produktu

Kód zboží: vg21V009520

Záruka: 24 měsíců

Dodací lhůta: Stav zboží na skladě: 5
Dodání obvykle do 4 pracovních dní. Na přesný termín dodání se můžete informovat na e-mailu Astra@AstraNet.cz nebo telefonicky.

Výrobce: VERDEMAX

Popis

Postřikovače VERDEMAX jsou synonymem pro maximálně spolehlivé zavlažování. Sprchový postřikovač - set VERDEMAX 9520 je vyrobený z velmi odolného plastového či kovového materiálu, který zaručuje dlouhou životnost, tiché a velmi snadné zavlažování.
Verdemax nabízí široký sortiment postřikovačů. Důležitá je ergonomie, odolnost proti nárazům, ochrana proti UV záření a povětrnostním vlivům. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů.

 • V sadě se 3 konektory pro napojení hadice: 1/2" na hadici, 1/2" na ventil, 3/4" na ventil
 • Počet nastavitelných programů: 3
 • Hmotnost: 0,1 kg

 • VERDEMAX italský výrobce zahradního nářadí
  Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy , tak pro profesionály v tomto odvětví.
  Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.


  BĚŽNÁ CENA: 399 Kč
  NAŠE CENA: 249 Kč
  UŠETŘÍTE: 150 Kč

  Možnosť dodania na Slovensko: NE

  ks

  VERDEMAX Sprchový postřikovač 9520VERDEMAX Sprchový postřikovač 9520VERDEMAX Sprchový postřikovač 9520

  Kontakt

  Tomáš Matýsek
  +420 604 254 986

  TOPlist