Menu

VERDEMAX Zavlažovací hodiny 9470

Informace o produktu

Kód zboží: vg21V009470

Záruka: 24 měsíců

Dodací lhůta: Stav zboží na skladě: 5
Dodání obvykle do 4 pracovních dní. Na přesný termín dodání se můžete informovat na e-mailu Astra@AstraNet.cz nebo telefonicky.

Výrobce: VERDEMAX

Popis

Chytré zavlažovací systémy VERDEMAX jsou synonymem pro maximálně spolehlivé zavlažování. Analogický zavlažovací počítač VERDEMAX 9483 je vyrobený z velmi odolného plastového materiálu, který zaručuje dlouhou životnost.
Verdemax nabízí široký systém chytrých zavlažovacích hodin a počítačů. Pro zavlažování bez plýtvání vodou nabízí VERDEMAX řadu chytrých řídicích jednotek. V případě potřeby dávají vašim trávníkům, rostlinám, stromům a květinám správné množství vody ve správný čas. Předností je užití velmi kvalitních materiálů.

 • Tento časovač umístěte mezi kohoutek 3/4" a 3/4" zahradní hadici
 • Průtok vody je nastavitelný od 1 až do 120 minut
 • Po uplynutí nastavené doby časovač automaticky zastaví přívod vody
 • Ideální pro zavlažování zahrádky, zahrady a květin
 • Hmotnost: 0,5 kg

 • VERDEMAX italský výrobce zahradního nářadí
  Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy , tak pro profesionály v tomto odvětví.
  Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.


  BĚŽNÁ CENA: 799 Kč
  NAŠE CENA: 599 Kč
  UŠETŘÍTE: 200 Kč

  Možnosť dodania na Slovensko: NE

  ks

  VERDEMAX Zavlažovací hodiny 9470VERDEMAX Zavlažovací hodiny 9470

  Kontakt

  Tomáš Matýsek
  +420 604 254 986

  TOPlist